Awesome Logo
Awesome Logo Awesome Logo
Awesome Logo

Mono Blok Kasa
ve Ayarlı Kasa

Estetik, Ekonomik, Ergonomik, kolay temizlebilir, paslanmaz, darbelere ve çizilmelere dayanıklı, en önemlisi çevre dostu saç kapılarımız görsel öneme sahip mekanlarınızda da kullanılabilir.

 

Estetik, ekonomik, kolay montajlanabilen, üretimi pratik, dayanıklı ve daha çevreci olması nedeniyle tercih edilmeye başlayan sac kapılar, dayanıksız, işçiliği zor ve ekonomik külfeti ağır ahşap kapıların yerini almaya başlamıştır. İstenilen ölçülerde uygulanan, sac kapı ve kasalarımız rutubete, darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Statik toz boya ile istenilen renkte üretilebilmesi, kolay temizlenebilme özelliği nedeniyle ev hanımlarının tercih nedeni olmaya başlamıştır.

 

Görsel mekanlar için tasarlanabilen sac kapılarımız ve kasaları kullanılacağı alanın özelliğine göre renklendirilebilir. Kullanılacağı alana göre tek kanatlı ve çift kanatlı sac kapı kasası çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca ihtiyaca göre; ara kayıtlı sac kapı kasası, ara kayıt boşluklu saç kapı kasası ve ara kayıt boşluklu çift kanat sac kapı kasası gibi çeşitli sac kasaları üretiyoruz. Çok geniş renk ve ürün portfoyüne sahibiz.

 

Duvarın en ölçüsüne göre ayarlanabilen, fitilli, fitilsiz sac kapı kasaları ile köşe pahalı ve köşe pahasız sac kapı kasalarının üretimini yaparak istenilen talebe göre sac kapı kasaları pazarlamaktayız. Dayanıklı olması nedeniyle sac kapı kasaları genellikle toplu insan kitlelerinin bulunduğu yerlerdeki kişi yada kurumlara avantaj sağlamaktadır.